Fjalë Kyçe

Dua Lipa kujton pushimet me miqtë dhe të dashurin me një sërë imazhesh

Dua Lipa kujton pushimet me miqtë dhe të dashurin me një sërë imazhesh

Ajo së fundmi u kthye në Angli pasi kaloi shumicën e pandemisë së coronavirusit jashtë shtetit.

Dhe Dua Lipa vendosi që përmed një koleksioni të fotografive, të kujtojë pushimet e kaluara dhe të dashurin dhe miqtë, shkruan Daily Mail.

Të tilla ajo i ka ndarë në rrjetin social Instagram, teksa mori vëmendje të madhe të fansave.

24-vjeçarja njëherë u shfaq me një fustan me prerje interesante, derisa pozonte me një mike.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Kurse në disa të tjera, Dua u pa me Anwar Hadid, të cilët pozonin shumë të lumtur afër njëri-tjetrit.

Postim i tillë vjen pasi Dua ngacmoi fansat me ‘selfie’ në prapaskenat Brit Awards.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)