Fjalë Kyçe

Dua Lipa më e dashuruar se kurrë, publikon video në përqafim të të dashurit

Dua Lipa më e dashuruar se kurrë, publikon video në përqafim të të dashurit

Dua Lipa dhe Anwar Hadid nuk ndahen në asnjë moment nga njëri-tjetri.

Dua Lipa po shijon në maksimum romancën me vëllain e Gigit dhe Bellës, Anwar Hadid, shkruan lajmi.net.

Çifti nuk i kursejnë aspak imazhet e përbashkëta në rrjete sociale, në të cilat shfaqen shumë të dashuruar.

Së fundi, Dua publikoi disa të tilla në Instagram, madje shtoi edhe një video ku shfaqet duke i dhuruar puthje të dashurit.

Për ndryshe, para kësaj romance, Dua Lipa ishte në lidhje me Isaac Carew.