Fjalë Kyçe

Dua Lipa merr pozë joshëse ulur mbi tavolinë

Dua Lipa merr pozë joshëse ulur mbi tavolinë

Dua Lipa është artistja shqiptare që po gëzon famë ndërkombëtare.

Dua Lipa është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht publikon imazhe të reja, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një foto, në të cilën u shfaq atraktive e veshur me detaje tigri.

Dua ishte ulur mbi tavolinë, kurse në fokus kishte vënë këmbët seksi dhe pranoi komente pozitive nga fansat.

Për ndryshe, Dua ditë më parë u nominua në “Grammy Awards”, në dy kategori.