Fjalë Kyçe

Dua Lipa ndan foto nga shtrati me Anwarin

Dua Lipa ndan foto nga shtrati me Anwarin

Çifti kanë bërë një vit, prej se kanë filluar romancën.

Dua Lipa dhe Anwar Hadid janë bërë një nga çiftet më simpatike në botën e shoubizit, dyshja po shijojnë në maksimum romancën, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja dhe modeli së fundmi kanë shtuar një anëtar të ri në familjen e tyre, ata adoptuan një qen nga ‘Labelle foundation’, të cilin e quan Dexeter.

Çifti i cili momentalisht është duke qëndruar në SHBA, në profilet e tyre kanë ndarë një foto nga shtrati, ku në mesin e tyre shihet edhe qenushi.