Fjalë Kyçe

Dua Lipa në një moment intim me të dashurin, shikojeni çfarë ka postuar në Instagram

Dua Lipa në një moment intim me të dashurin, shikojeni çfarë ka postuar në Instagram

Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit një fotografi në një moment intim me të dashurin.

Dua Lipa përmes imazhit që ndau me ndjekësit, ka treguar se tashmë po i mungon i dashuri, për shkak se ka udhëtuar larg prej tij, shkruan lajmi.net.

Në atë foto, këngëtarja shfaqet duke u puthur me Isaac, ndërsa ka shkruar “Më mungon tashmë”.

Dua Lipa ka pak ditë që është kthyer nga pushimet në Ishujt Bahame, ku qëndroi për disa ditë bashkë me të dashurin dhe familjen.

Për ndryshe, ajo ka paralajmëruar shumë projekte të reja për këtë vit, në të cilin sapo kemi hyrë.