Fjalë Kyçe

Dua Lipa në stilin e Amy Winehouse në Brit Awards

Dua Lipa në stilin e Amy Winehouse në Brit Awards

Tri herë e nominuara për Brit Awards, Dua Lipa ka shkuar drejt një paraqitje ikonike alla Amy Winehouse më 2007 me flokë si një koshere bletësh dhe minifund ku tregon këmbët e saj seksi

Dua Lipa duket se ka nderuar paraqitjen e ikonës së muzikës Amy Winehouse në Brit Awards më 2007 derisa ishte në ndarjen e këtyre çmimeve të martën.

Tri herë e nominuara për Brit është dukur sensacionale në BRIT Awards 2021 derisa ka pasur të veshur një minifund dhe flokë si koshere e bletëve, ashtu siç bënte pop ikona britanike.

Dukja e saj ishte jashtëzakonisht e ngjashme në fustanin e verdhë nga Preen – derisa Amy kishte fituar çmimin “Best Female Solo Artist” më 2007.