Fjalë Kyçe

Dua Lipa nuk e ndien të ftohtit, shfaqet e ‘nxehtë’ në bikini

Dua Lipa nuk e ndien të ftohtit, shfaqet e ‘nxehtë’ në bikini

 

Dua Lipa është këngëtarja shqiptare që po vazhdon të na bëjë krenarë në botë.

Dua Lipa së fundi ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në Instagram, me të cilat ka uruar shoqen e saj me rastin e ditëlindjes, shkruan lajmi.net.

“Urime ditëlindjen për motrën time më të mirë, Nathalie Ballout,  e cila më mungon shumë, sidomos sot. Ti më sjell shumë dritë dhe dashuri në jetën time. Të gjitha përqafimet dhe puthjet e botës.”, ka shkruar Dua.

Në njërën nga fotografitë me të cilat e uroi shoqen, këngëtarja shfaqet në bikini të bardha, me të cilat nuk i lë vendimagjinatës.

Kujtojmë që Dua Lipa gjatë ditës së djeshme është nominuar në dy kategori në “Grammy Awards”, atë për “Artisten më të mirë”dhe “Vallëzimin më të mirë në një këngë”.

https://www.instagram.com/p/BrIU_vaBLoz/?utm_source=ig_embed