Fjalë Kyçe

Dua Lipa numëron sukseset e vitit 2018

Dua Lipa numëron sukseset e vitit 2018

Nuk ka dyshim se ky ishte viti më i suksesshëm për Dua Lipën.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare dhe me famë botërore, Dua Lipa ka publikuar sukseset e saj përgjatë këtij viti, shkruan lajmi.net.

“2018, viti më i mirë i jetës”, shkruan Lipa krahas imazheve.

Dua ka sjell një sërë projektesh dhe bashkëpunimesh të cilat u pritën tejet mirë nga fansat e shumtë të saj.

Ajo gjithashtu mori disa çmime si artiste e dalluar e vitit e që nuk ka lënë anash performancën e saj në vende të ndryshme përreth botës.

https://www.instagram.com/p/Br7s9TihMCm/?utm_source=ig_embed