Fjalë Kyçe

Dua Lipa pranon një koment të ëmbël nga vjehrra

Dua Lipa pranon një koment të ëmbël nga vjehrra

Që prej nisjes së lidhjes së Dua Lipës me Anwar Hadid është përfolur shumë për raportin e këngëtares me familjen e Hadid.

Mediat kanë raportuar se lidhja e re nuk është miratuar nga familja e modelit, me theks të veçantë, motrat e tij, Gigi dhe Hadid të cilat siç është thënë, ‘kanë frikë se vëllai i tyre i vetëm do të lëndohet’.

Megjithatë, të paktën me ‘vjehrrën’, Dua duket që shkon për mrekulli.

Kjo është kuptuar nga postimi i fundit në foton me Miley Cyrus, të shkrepur para performancës në ‘Sunny Hill’.

Yolanda Hadid, nëna e Anwar ka komentuar me zemra, duke dëshmuar se për të dashurën e djalit ka dashuri dhe përtej asaj çfarë shkruhet, raportet janë të mrekullueshme.