Fjalë Kyçe

Dua Lipa provokon me imazhet ku thekson tiparet e bujshme trupore

Dua Lipa provokon me imazhet ku thekson tiparet e bujshme trupore

Artistja me prejardhje shqiptare, Dua Lipa, është duke pasur sukses të madh në industrinë muzikore.

Përkundër punës së madhe që bën me muzikë, ajo nuk ndalet edhe me postimet nga përditshmëria.

Ndërkohë, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, ajo ka vendosur t’i mahnit ndjekësit e saj.

Bukuroshja u shfaq me disa veshje në fotografi, duke marrë kështu vëmendje të madhe.

Në rend të parë ajo ka vënë të pasmet e bujshme, për të cilat komentohet tej mase në rrjet.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Theksojmë se Lipa ka marrë çmime në “Grammy” dhe “Brit Awards 2020”.