Fjalë Kyçe

Dua Lipa shfaqet me veshje të çuditshme rrugëve të Nju Jorkut

Dua Lipa shfaqet me veshje të çuditshme rrugëve të Nju Jorkut

Dua Lipa ka habitur me veshjen që u paraqit nga Nju Jorku.

Dua Lipa po qëndron në Nju Jork, ajo ka ndarë me ndjekësit disa fotografi në Instagram, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka postuar disa fotografi të reja, në të cilat shfaqet e veshur me një palë pantallona dhe bluzë jeshile.

Këtë veshje, ajo e kishte kombinuar me një xhaketë të gjatë, kapele dhe këpucë, stil ky me të cilin nuk e kemi parë asnjëherë.

Për ndryshe, këngëtarja aktualisht po shijon suksesin e këngës “Swan Song”, e cila është edhe kolonë zanore e filmit “Alita Battle Angel”.