Fjalë Kyçe

Dua Lipa shijon borën në Londër, sjell video në makinë

Dua Lipa shijon borën në Londër, sjell video në makinë

Dua Lipa është gëzuar mjaft shumë për borën që ka rënë në Londër.

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa ka publikuar një video teksa shfaqet në makinë dhe po e shijon borën, shkruan lajmi.net.

“E qartë, shumë e lumtur për të parë dëborë në Londër … unë duhet të shijojë atë ❄❄❄”, janë fjalët e Duas.

Lipa vazhdon të jetë e angazhuar në muzikë e cila edhe këtë vit ka paralajmëruar gjëra të mëdha për fansat.

Përndryshe, kanë mbetur edhe pak ditë nga lansimi i këngës së re të Duas.

https://www.instagram.com/p/Bs8qOmHhMGh/?utm_source=ig_embed