Fjalë Kyçe

Dua Lipa tregon se kush e zbuloi talentin e saj

Dua Lipa tregon se kush e zbuloi talentin e saj

Dua Lipa ka treguar se kush është person që i dëgjoi demot e saj prej kur ishte 17 vjeçe, e me të cilin ka një rrugëtim të gjatë.

Dua Lipa në një postim në Instagram, u shfaq përkrah menaxherit të saj, Ben Mawson, shkruan lajmi.net.

Ajo ka thënë se ky është personi që i dëgjoi demot e saj që prej kur ishte 17 vjeçare dhe që atëherë pa diçka në talentin e saj.

“Menaxheri im dhe shoku i ngushtë @ bentap77 i cili i dëgjonin demot e mia që kur isha 17 vjeçe, por pa diçka në mua. Ne ende kemi një rrugë të gjatë për të bërë… por ky ishte një fillim mjaft i mirë për të nisur vitin, mbrëmja Grammy”, ka shkruar Dua.

Kujtojmë që në “Grammy Awards”, Dua Lipa është shpërblyer me dy çmime.