Fjalë Kyçe

Dua rrëmben një tjetër çmim të rëndësishëm

Dua rrëmben një tjetër çmim të rëndësishëm

Dua Lipa është paraqitur me një qafore të arit dhe me një kostum të inspiruar nga vitet e 80-ta derisa ka marrë çmimin |Best Female në “Silver Clef Awards”

Ajo është njëra prej këngëtarëve më të jashtëzakonshme në botë sot.

Dua Lipa është dukur sensacione në tepihun e kuq të O2 te “Silver Clef Awards” që është mbajtur në Grosvenor House Hotel në Londër te premten.

Këngëtarja e hitit “New Rules”, ka treguar pak edhe nga trupi i saj në këtë paraqitje, që është vlerësuar lart nga kritikët e modës.

Bravo Dua: Rrëmben një tjetër çmim të rëndësishëm