Fjalë Kyçe

Duda paralajmëron ‘diss’ për Feron?

Duda paralajmëron ‘diss’ për Feron?

Duda ka lënë të kuptohet se e ka gati një ‘diss’ për reperin Feron.

Reperi nga Gjilani, Burim Osmani, i njohur për publikun si Duda, nëpërmjet një postimi të fundit në Instastory ka lënë të kuptohet se e ka gati një projekt të ri muzikor e siç duket do të jetë ‘diss’ kundër reperit Fero, shkruan lajmi.net.

“Gang gang k. tem tvi e tmarr peng. Per hip hop shqip jena Wu-tang…”, ka shkruar ai pranë fotos.

Duda pranë postimit ka treguar se kënga do të jetë solo dhe do të publikohet shumë shpejtë.