Fjalë Kyçe

Dueti mes Era Istrefit dhe Norës po vjen

Dueti mes Era Istrefit dhe Norës po vjen

Era Istrefi përmes një videoje ka dhënë detaje rreth duetit me Norën.

Era Istrefi është kthyer në Prishtinë për të përfunduar xhirimet për klipin e ri, shkruan lajmi.net.

Këtë gjë e bëri të ditur përmes një videoje në llogarinë e saj në Instagram, ku tregoi se nesër finalizojnë xhirimet.

“E di që jeni duke e pritur shumë moti spotin me Norën, edhe unë jam tu e prit. Nesër i kemi xhirimet e fundit edhe mezi s’po pres me dalë”, është shprehur Era.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Era është “Selfish”, në duet me Dimitri Vegas dhe Like Mike.