Fjalë Kyçe

“Duhet me i rreh dyjat”, komenti epik i të moshuarit për Mihrijen e Remzien

“Duhet me i rreh dyjat”, komenti epik i të moshuarit për Mihrijen e Remzien

Të hënën në “Era Verë” e ftuar ishte këngëtarja Mihrija Braha e cila po tjerash tregoi se Remzien nuk e kishte ftuar në fejesën e djalit, pasi as ajo nuk e kishte bërë këtë.

Kjo deklaratë dhe ky raport mes tyre u diskutua shumë sa nuk la njeri pa reaguar e shkruar një status.

Gazetare: Egzona Shahini

Me një dozë humori, T7 ka pyetur edhe qytetarët për gjithë këtë diskutim. A janë me Mihrije Brahën apo Remzie Osmanin?

Përgjigjet nuk duhet humbur, sidomos atë të moshuarit. Videon e plotë e gjeni më poshtë.