Fjalë Kyçe

“Duhet të mësohem ta pranoj”, ky ndryshim po ndikon në shëndetin mendor Arbenita Ismajlit!

“Duhet të mësohem ta pranoj”, ky ndryshim po ndikon në shëndetin mendor Arbenita Ismajlit!

Arbenita Ismajli ka bërë të ditur se ky ndryshim në trup nuk po i pëlqen.

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të përfolura dhe më njohura të showbiz-it, e cila i bën të gjithë për vete me bukurinë e format trupore të saja, shkruan lajmi.net.

Duket s ejeta e një modeleje nuk është edhe aq e lehtë sepse Arbenita së fundmi ka zbuluar se ajo po humb peshë dhe nuk po e dëshiron këtë gjë.

Ajo ka ndarë në Instastory dy foto të sajat ku shihet mjaft qartë rënia e saj në peshë, ndërsa tregon se ky ndryshim e ka prekur në shëndetin mendor.

“Humbja e peshës më ndikon kaq shumë në shëndetin mendor! Por besoj se disi duhet të pranoj sesi trupi im ndryshon ndonjëherë.” shkruan modelja.