Fjalë Kyçe

“Duke ju dhënë një sulm…”, Tayna ka pozuar pa reçipeta dhe e shtrirë

“Duke ju dhënë një sulm…”, Tayna ka pozuar pa reçipeta dhe e shtrirë

Tayna sapo ngriti temperaturat.

Reperja e njohur shqiptare Tayna i ka hequr pothuajse të gjitha për një foto artistike në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.Ajo u shfaq e shtrirë në vaskë dhe shihet se nuk ka veshur fare reçipeta.

Duke ju dhënë një sulm me kapele kovë”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotografisë.

View this post on Instagram

giving you a bucket hat attack

A post shared by Tayna (@tayna) on

Reperja Tayna ka filluar të bëhet tejet aktive me publikimin e imazheve të tilla andaj edhe numri i ndjekësve në Instagram po rritet.

Ajo ndryshe po vazhdon ti shijoj sukseset që ka arritur me muzikë dhe po punon për projekte të reja.

View this post on Instagram

queen tings.

A post shared by Tayna (@tayna) on