Fjalë Kyçe

Dukesha e Sussex-it sërish ‘thyen’ rregullat e familjes mbretërore

Dukesha e Sussex-it sërish ‘thyen’ rregullat e familjes mbretërore

Dukesha e Sussex-it, Meghan Markle është në pritje të ëmbël, të fëmijës së parë.

Ajo dhe princi Harry, u martuan në maj të këtij viti dasma e të cilëve bëri bujë të madhe në media, shkruan lajmi.net.

Bashkëshorti i saj dhe e gjithë familjam bretërore me padurim janë duke pritur ardhjen në jetë të fëmijës, pavarësisht gjërave të tjera.

Sipas mediave të huaja, Meghan dëshiron të lindë në shtëpi edhe pse mjekët kanë treguar për rreziqet që ka një procedurë etillë.

Meghan ka thyer disa nga rregullat të cilat nuk i ngjasojnë familjes mbretërore siç është kjo e Princit, Harry.