Fjalë Kyçe

Dukesha Meghan Markle, personazhi më i kërkuar sivjet përmes Google

Dukesha Meghan Markle, personazhi më i kërkuar sivjet përmes Google

Motori i kërkimit Google, siç bëhet çdo vit, ka zbuluar se personazhi që ishte kërkuar më shumë nga të gjithë ne, ishte Meghan Markle.

Duket se dasma e Dukeshës së Sussex-it i ka bërë të gjithë kuriozë, e kështu kërkimet dhe kanë shkuar më shumë për të.

Demi Lovato është personi i dytë më i kërkuar në botë dhe më i kërkuari në SHBA, Khloé Kardashian është personi i pestë më i kërkuar në botë, Hailey Baldwin renditet e teta, dhe Cardi B e 10-ta.