Fjalë Kyçe

Dy fenomenet, Dafina Zeqiri dhe Tayna publikojnë këngën ‘Bye Bye’

Dy fenomenet, Dafina Zeqiri dhe Tayna publikojnë këngën ‘Bye Bye’

Dy fenomenet e muzikës shqiptare kanë bashkuar forcat me një bashkëpunim, shkruan GazetaAlo.

Dafina Zeqiri dhe Tayna sapo kanë publikuar këngën e tyre, ‘Bye Bye’, të cilët pritet të thejnë shikueshmërinë.

Në videoklip dy këngëtaret shfaqen shume tërheqëse dhe joshëse.

Përveç këtij bashkëpunimi të fuçishëm këtë verë mes Taynës dhe Dafinës, ka qenë edhe ai mes Adelina Ismailit dhe Rinës./GazetaAlo/