Fjalë Kyçe

Dy pamje të Gresës, “ndarja” nga nëna, dhe “shkuarja” tek vjehrra

Dy pamje të Gresës, “ndarja” nga nëna, dhe “shkuarja” tek vjehrra

Gresa Behluli dy ditë më parë mbajti në Prizren kanagjegjin e saj.

Tani, këngëtarja po publikon pamje edhe për ndjekësit e saj nga ajo natë e rëndësishme për të.

Por, njëra nga momentet më të veçanta, më prekëse, është përqafimi me nënën e saj, ku të gjitha përreth po shfaqen të emocionuar teksa po i shohin, si dhe ai me vjehrrën.

Gresa Behluli dhe Lulëzim Morina do të martohen të shtunën, në Prishtinë.

Kolegët këngëtarë janë ata që do të argëtojnë të ftuarit me muzikën e tyre, ndërsa padyshim aty do të këndojë edhe vet Shkurte Fejza, pasi kjo është dhe një nga dëshirat e Gresës.