Fjalë Kyçe

Dy prej Motrave Mustafa janë rregulluar sot, ja si po duken ato

Dy prej Motrave Mustafa janë rregulluar sot, ja si po duken ato

Motrat Mustafa janë këngëtaret më të njohura të muzikës popullore shqipe.

Ato janë tetë motra dhe pothuajse të gjitha janë të përfshira në fushën e muzikës, përcjell ORAinfo.

Para pak ditëve ato publikuan një këngë për nënën e tyre dhe kjo u pëlqye shumë në publik.

E meqë janë shumë aktive në rrjete sociale sot, dy prej tyre janë bërë gati për dasmë, e dolën nga frizerja me pamje mahnitëse.