Fjalë Kyçe

Dy të lënduar në aksidentin në rrugën për Fushë Kosovë

Dy të lënduar në aksidentin në rrugën për Fushë Kosovë

Sot rreth orës 20:00 në rrugën Fushë Kosovë – Prishtinë, ka ndodhë një aksident trafiku.

Policia njofton se duke u bazuar në të dhënat fillestare në këtë aksident është i përfshirë një automjet.

Si pasojë e aksidentit dy persona kanë pësuar lëndime trupore.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur një hetim për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.