Fjalë Kyçe

E bija e Adriana Matoshit reagon pas operacionit: Munde dy herë tumorin, cila është superfuqia jote?

E bija e Adriana Matoshit reagon pas operacionit: Munde dy herë tumorin, cila është superfuqia jote?

Aktorja dhe deputetja, Adriana Matoshi realizoi me sukses operacionin pas diagnostikimit në tru.

Operacioni u krye ditën e sotme në Spitalin Amerikan në Tiranë. Pas të dashurit të saj, Keith Groeneveld, ka ardhur dhe reagimi i vajzës së saj, Kaona.

“Ajo mundi dy herë tumorin. Cila është superfuqia jote?”, ka shkruar ajo në Instastory, përcjell abcnews.al. Aktorja zbuloi pak ditë më parë se i ishte rikthyer sërish tumori pas 9 nëntë vitesh. Asokohe ajo ndodhej në pritje të ëmbël por arriti ta mposhte.