Fjalë Kyçe

E çuditshme, Arbenita bën këtë veprim në orët e vona?

E çuditshme, Arbenita bën këtë veprim në orët e vona?

Arbenita është modelja shqiptare që jeton dhe vepron në Londër.

Ajo ka një numër të madh adhuruesish nga thjeshtësia e saj e sidomos me lidhjen që e ka me reperin gjilanas, Feron, shkruan Gazeta Alo.

Arbenita Ismaili edhe pse është modele ajo s ndal ushqimet edhe në orët e vona e kjo më së miri e tregon videoja që ajo postoi në instastory.

Nga kjo kuptojm se ajo është shumë femër e thjeshtë dhe pakomplekse ndryshe prej fytyrave publike të estradës sonë./Gazeta Alo/