Fjalë Kyçe

E çuditshme, ja çfarë ka vënë Kim Kardashian në këmbët e saj

E çuditshme, ja çfarë ka vënë Kim Kardashian në këmbët e saj

Kim Kardashian është një personazh mjaft i komentuar në Amerikë, pasi që ajo njihet për skandalet e ndryshme, shkruan GazetaAlo.

Ajo njihet edhe nga Reality Show, ‘Keeping Up with the Kardashians’ , që shpalosin detaje nga jeta e tyre private familjare.

Kim Kardashian duket se po merr pjesë në një organizim mode, dhe ka veshur geta vezulluese, duke i veshur ato me taka të larta.

Një kombinim ky interesant, dhe duket se këtë vit do të jenë në modë./GazetaAlo/