Fjalë Kyçe

E dashura e Ronaldos nga palestra, reklamon të pasmet në pasqyre

E dashura e Ronaldos nga palestra, reklamon të pasmet në pasqyre

GEORGINA RODRIGUEZ ka postuar një fotografi mjaft provokuese në instagramin e saj që numëron plotë 18.4 milion ndjekës.

Ajo dhe burri i saj Ronaldo, nuk iu ndahen për asnjë çast palestrës, dhe për këtë të dy gëzojnë një fizik të mirë, shkruan Reporteri.net

Por, me fotgrafitë e fundit që Georgina ka sjellë, ka bërë që fansat të shpëthejnë me komente nga më të ndryshmet.