Fjalë Kyçe

E dashura e Stresit: Po të kisha mundësi do të rrija në burg me të

E dashura e Stresit: Po të kisha mundësi do të rrija në burg me të

Keisi është shprehur se me Stresin do të jetonte jo në burg por edhe në vrimën e miut.

Keisi ka pranuar pyetje të ndryshme nga ndjekësit dhe më të shpeshtat kanë qenë në lidhje me Stresin dhe faktin se ai ndodhet në burg, shkruan lajmi.net.

Dikush prej tyre e ka pyetur se nëse do i ipej mundësia a do të jetonte në burg me të dhe përgjigja e Keisit ka qenë epike.

Ajo ka treguar se po ti ipej mundësia edhe të vepronte me zemër do të jetonte me Stresin jo vetën në burg por edhe në vrimën e miut.