Fjalë Kyçe

E dhimbshme: Ndërron jetë babai i djalit nga Lipjani që u zhdukë katër ditë më parë

E dhimbshme: Ndërron jetë babai i djalit nga Lipjani që u zhdukë katër ditë më parë

Ka vdekur babai i Shqipdon Aliut, djalit 23 vjeçar nga Gadimja e Lipjanit, i cili qe katër ditë  është raportuar si i zhdukur.

Nga burime të pakonfimuara raportohet se babai i Shqidonit ka vdekur sot, ndërsa nuk dihen shkaqet.

Kujtojmë, që 23 vjeçari Shqipdon Aliu para katër ditësh ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Familja Aliu kërkon ndihmën e qytetarëve për gjetjen e tij, shkruan Gazeta Metro.

Për çdo informatë mund të thirrni në këta numra: 045 855 325, 049 155 625, 044 454 891.

Rasti është lajmëruar edhe në polici dhe janë në kërkim të Shqipdonit.