Fjalë Kyçe

E fejuara e Granit Xhakës po shijon ditët e fundi të shtatzënisë

E fejuara e Granit Xhakës po shijon ditët e fundi të shtatzënisë

Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita janë në pritje të ëmbël.

Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, shkruan lajmi.net.

Derisa pritjes së ëmbël po i vjen fundi, dyshja me padurim po e presin që foshnja të vijë në jetë e në ditët e fundit të shtatzënisë me ndjekësit po ndan foto të ndryshme me barkun e rrumbullakosur.

Para pak minutash e ka publikuar një foto në të cilën duket shumë e lumtur derisa e mban me duar barkun.