Fjalë Kyçe

E fejuara e Stresit me linja trupore përfekte, e dëshmojnë këto foto

E fejuara e Stresit me linja trupore përfekte, e dëshmojnë këto foto

Keisi qenka me të vërtetë seksi dhe këtë e dëshmojnë më së miri këto foto të cilat nuk i keni parë.

Duke qenë e fejuara e një reperi të famshëm siç është Stresi, Keisi ka qenë po ashtu gjithmonë në fokusin e medieve rozë, shkruan lajmi.net.

Se është në lidhje dhe shumë i dashuruar, reperi nga Shqipëria pati treguar gjatë një interviste të dhënë për ‘Mirage’, e më pas dashurinë e tyre e kurorëzuan me fejesë.

Nga ana tjetër Keisi nëpër intervista e ka dëshmuar se është shumë e dashuruar me Stresin andaj nuk i pengon pse ai konsiderohet si një reper problematik dhe se aktualisht ndodhet në burg.

Faktikisht edhe Stresi është me fat pasi Keisi përveç që e do shumë është edhe një femër tejet seksi dhe këtë më së miri e dëshmojnë këto foto në bikini.