Fjalë Kyçe

E frikshme se çfarë sheh poshtë dhomës Luana

E frikshme se çfarë sheh poshtë dhomës Luana

Luana po shijon në maksimum pushimet e saj.

Luana Vjollca, moderatorja e njohur shqiptare, u bë e njohur me paraqitjet e saj gjithmonë seksi.

Ajo së bashku me motrat filloi pushimet në Austri dhe nga atje vendosi të vazhdoj në Maldive atje ku si duket është duke kaluar pushimet me të dashurin e saj kosovar Krenarin, shkruan Gazeta Alo.

Luan së fundi në instastory ka publikuar disa imazhe prej dhomës së saj se si duket ajo, disa imazhe të saja seksi dhe vendin ku ajo shëtit.

Shihet se po kalon për mrekulli atje, dhe nuk lë pa ngacmuar edhe e motra, Marina me komentet që i bën se e teproi me postime mirëpo Luana nuk ka të ndalur, përmes postime e tregon lumturin e saj./Gazeta Alo/