Fjalë Kyçe

E gjithë vëmendja te Demi Rose në “Brit Awards”

E gjithë vëmendja te Demi Rose në “Brit Awards”

Shfaqja më e madhe e çmimeve britanike BRIT Awards, mbrëmë u zhvillua në O2 Arena të Londrës, ku Hugh Jackman, Pink dhe Calvin Harris ishin në mesin e interpretuesve, shkruan lajmi.net.

Ndërsa numri i të pranishmëve ishte i madh, e ndër ta edhe modelja Demi Rose e cila rrëmbeu vëmendjen me fustanin i cili i zbuloi shumë në pjesën e sipërme.

Demi ka treguar gjoksin e saj të formësuar e më pas pas përfundimit të ndejës ajo e ka publiuar një foto në Instagram me të cilën po ashtu mori vëmendjen e ndjekësve pasi pranoi komente të shumta duke mos munguar as pëlqimet.

Kujtojmë se mbrëmë këngëtarja shqiptare edhe këtë herë është shpërblyer me çmim në “Brit Awards 2019”, bashkë me Calvin Harris.

 

View this post on Instagram

 

The Brit Awards 💙 Dress: @miamor_boutique Hair: @carlbembridgehair Makeup: @facedbyreem

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on