Fjalë Kyçe

E kritikoi për stilin, ja si i’a ktheu Tayna

E kritikoi për stilin, ja si i’a ktheu Tayna

Tayna është ‘kapur’ me komentuesen e cila pranë një imazhi në Instagram e kishte kritikuar reperen se nuk ka stil.

Rep-artistja Tayna po vazhdon të jetë aktive në Instagram, aty ku shpesh publikon foto nga përditshmëria e mos të flasim për imazhet nga mbrëmjet e ndryshme muzikore e edhe angazhimet për projekte, shkruan lajmi.net.

Tayna ka një numër të madh ndjekësish të cilët e mbështesin por dikujt prej tyre nuk po i pëlqen stili i saj dhe këtë ia tha pranë fotos së fundit që Tayna e ka publikuar.

”Pse s’ki stil” ishte pyetja e ndjekëses ndërsa nuk ka munguar edhe reagimi epik i rep-artistes më të komentuar të momentit.