Fjalë Kyçe

E mitura që bashkëjetonte me një burrë dërgohet në QKUK në gjendje të rëndë shëndetësore

E mitura që bashkëjetonte me një burrë dërgohet në QKUK në gjendje të rëndë shëndetësore

Një viktimë/vajzë e mitur është duke u trajtuar në gjendje të rëndë shëndetësore në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Policia ka njoftuar se e njëjta ka qenë duke bashkëjetuar me një person të dyshuar.

I njëjti dyshohet për bashkëjetese me persona në moshën 16 vjeçare. Rasti ka ndodhur në Viti.

Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari, bashkëshorti i saj dhe me vendim të prokurorit, i njëjti është dërguar në mbajtje.