Fjalë Kyçe

E njihni bukuroshen në klipin e Butrint Imeri, së shpejti vie me një këngë të saj

E njihni bukuroshen në klipin e Butrint Imeri, së shpejti vie me një këngë të saj

Bukuroshja shqiptare Kleoniki Delijorgji, së shpejti do të vie me një këngë, shkruan GazetaAlo.

Kleoniki përveç që është modele, ajo ushtron edhe artin e të kënduarit.

Ajo ka qenë pjesëmarrëse në klipin e këngëtarit të njohur, Butrin Imeri, në këngën ‘Xhanëm’.

Por lajmin që do e lansojë një këngë së shpejti e bëri të ditur përmes një storje në Instagram.

Ajo për më tepër, dha detaje se kënga do të jetë e zhanrit ‘Pop’.

Për artisten do të jetë paraqitja e saj e parë si një këngëtare, dhe fansat me padurim presin lansimin e këngës./GazetaAlo/