Fjalë Kyçe

E njihni Delibalin? Ja sa ka ndryshuar ai tani

E njihni Delibalin? Ja sa ka ndryshuar ai tani

Aktori i njohur turk Cagatay Ulusoy, ka befasuar fansat me ndryshimin e tij drasatik, shkruan GazetaAlo.

Përmes një videoje në Instagram, ai  ka paralajmëruar sezonin e ri të serialit “The Protector”

Të qenit aktor padyshim që duhet bërë këso lloj ndryshimesh, dhe ekspertët vlerësojnë se aktorët, që zhyten në rolin e ndonjë filmi ka gjasa të fitojnë çmime të mëdha.