Fjalë Kyçe

E pyesin a ke qenë e fejuar, Tayna habit me përgjigjen: Kam edhe fëmijë

E pyesin a ke qenë e fejuar, Tayna habit me përgjigjen: Kam edhe fëmijë

Tayna posedon një numër të madh të fansave në rrjetet sociale, nga të cilët provokohet shpesh.

E në atë Instagram ka afro 700 mijë ndjekës për të cilët sjell imazhe dhe video të ndryshme, pa lënë anash edhe fotot seksi, shkruan lajmi.net.

E pyetur se a ka qenë e fejuar? Tayna habit me përgjigjen gjersa ironizon me ndjekësin duke i thënë se ka edhe fëmijë.

“Hahahaha Po qysh jo. Edhe dy fmi bineq. Largohu prej këtu. E fejume me 15 vjet a? Shikoje jetën”, i kundërpërgjigjet ajo.

Ndryshe, në programin festiv të “Mirage”, reperja ka rrëfyer shumë të pathëna nga jeta private dhe ajo profesionale.