Fjalë Kyçe

E pyetur se a është në lidhje apo jo, këtë e tregon më së miri vet Agnesa Vuthaj

E pyetur se a është në lidhje apo jo, këtë e tregon më së miri vet Agnesa Vuthaj

Ajo tha se asgjë nuk është e vërtetë dhe aty i vuri kapakun historisë së bujshme.

Pas këtij lajmi, ajo nuk ka treguar asnjë detaj lidhur me çështjet e zemrës dhe për herë të parë ka folur në “Jo vetëm modë”.

Në një intervistë nga Parisi me Orinda Hutën, ajo ka pranuar për herë të parë se është në një lidhje.

Kur u pyet nëse është apo jo e dashuruar ajo tha se është duke njohur dikë.

https://www.instagram.com/p/B9Xcdr1hNWo/?utm_source=ig_web_copy_link