Fjalë Kyçe

E shtrirë në shtrat, Dua Lipa jep një lajm të rëndësishëm për fansat

E shtrirë në shtrat, Dua Lipa jep një lajm të rëndësishëm për fansat

Dua Lipa tregon se natën e Vitit të Ri do ta mbajë performancën e fundit.

Artistja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa me një foto të shtrirë ka dhënë një njoftim për të gjithë fansat e saj, shkruan lajmi.net.

“Të dashurit e mi, 2018 ka mbaruar. Është koha për thirrje në rockuineve ABC! #RockinEve 🎊2⃣0⃣1⃣9⃣🎊mos mungoni”, ka shkruar ajo.

Vlen të ceket se, Lipa edhe këtë vit u shpall artistja më e suksesshme në botë me koncerte dhe mbrëmje të ndryshme anembanë botës.

Nga ana tjetër ajo po shijon edhe jetën private e cila tash e një kohë është në lidhje me modelin britanik, Isaac Carew.

https://www.instagram.com/p/Br5Y6SzhHb6/?utm_source=ig_embed