Fjalë Kyçe

E tmerrshme: Një burrë rrëmben një vajzë te konviktet në Prishtinë

E tmerrshme: Një burrë rrëmben një vajzë te konviktet në Prishtinë

Mbrëmë pas orës 1 të mëngjesit një burrë ka rrëmbyer një vajzë te konviktet në Prishtinë.

Në video shihet dëgjohet vajza duke kërkuar ndihmë, ndërsa burri arrin ta fus atë me forcë në veturë, shkruan Gazeta Metro.

Në pamjet e siguruara dëgjohet duke e sharë vajzën dhe duke e tërhequr nga vetja me forcë derisa  e fut në veturë dhe niset me bashkë me të.

Ngjarja ka ndodhur te konviktet në Prishtinë, dhe është filmuar nga një ndërtesë aty pranë,dhe është shpërndarë në rrjetet sociale.

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë: