Fjalë Kyçe

E veçantë: Ky person i dashur i Shyhrete Behlulit e bën tatu fytyrën e saj

E veçantë: Ky person i dashur i Shyhrete Behlulit e bën tatu fytyrën e saj

Shyhrete Behluli është emri më i përmendur në mediat rozë.

Falë një karriere të bujshme në skenën muzikore, ajo dhe gjithë familja janë qendër e vëmendjes, shkruan Kosovarja.

E gjithë familja njihen për fusha të ndryshme, me suksese të shumta.

Vajzat e Shyhretës, përveç që kanë respekt dhe dashuri të veçantë për nënën e tyre, tani kanë filluar edhe të vendosin në trup fytyrën e saj.

Është Njomza, ajo e cila ka shpërndarë një fotografi në Instagramin privat, teksa shihet që ka bërë tatuazh në njërën dorë fytyrën e Shyhretës .

Siç shihet edhe në fotografi, ajo ka mbuluar dorën e saj me fytyren e këngëtares.