Fjalë Kyçe

E veshur me rroba transparente, Enca feston sërish për dy milionë ndjekësit e saj

E veshur me rroba transparente, Enca feston sërish për dy milionë ndjekësit e saj

Para dy ditëve, arriti dy milionë ndjekës në Instagram.

Kështu, u bë artistja e parë shqiptare me dy milionë ndjekës në llogarinë e saj, personale, Instagram, shkruan lajmi.net.

Por, ky gëzim i Encës nuk zgjati edhe aq shumë kur ‘followersat’ e saj ranë mbi dy milionë dhe kjo gjë bëri bujë në mediat rozë.

Dhe tani, Haxhia tregon se është duke festuar sërish për fansat që i qëndrojnë besnik çdo herë. “Po, po, jam kjo vajza qe i ben 2 here 2 milion brenda 2 diteve 😂🤗🥂 Mund te me uroni prap 😋❤ Ju dua !”, ka shkruar Enca pranë imazhit ‘hot’ të saj ku shfaqet në një veshje transparente.