Fjalë Kyçe

E veshur me uniformë të FSK-së, Shkurte Fejza uron Ushtrinë

E veshur me uniformë të FSK-së, Shkurte Fejza uron Ushtrinë

14 dhjetori tashmë cilësohet si datë historike për Kosovën.

E këtë ditë të madhe e ka uruar edhe Shkurte Fejza me anë të disa postimeve të ndara me fansat në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Në mesin e imazheve ishte edhe ai i Shkurtes kur pozon në mesin e pjesëtarëve të FSK-së, e veshur me uniformë të tyre.

“Urime Kosova ime e dashur Ushtria jonë.

urime për ushtarët-Djemt e Republikës

Urime dhe Lavdi për Dëshmorët e Kombit.

E gëzofshim të gjithë. përpara Kosovë”, janë fjalët e saj.