Fjalë Kyçe

E veshur në të brendshme, Oriola tregon linjat para pasqyrës

E veshur në të brendshme, Oriola tregon linjat para pasqyrës

Oriola Marashi është njëra nga femrat më seksi e më të pëlqyera shqiptare.

Bukuroshja është aktive edhe në rrjetet sociale e në atë Instagram publikon imazhe nga më të ndryshmet, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, modelja nga Shqipëria ka hedhur një fotografi teksa shfaqet në të brendshme dhe duket për mrekulli.

Me këto linja trupore bombastike Marashi ka ‘çmendur’ të gjithë e nuk ka dyshim se shfaqet mjaft e ‘nxehtë’.

Oriola momentalisht është në Itali për realizimin e fotosesionit të ri bashkë me fotografin, Endrit Mertiri.