Fjalë Kyçe

E zhveshur në pjesën e sipërme, Emily si lë vend imagjinatës

E zhveshur në pjesën e sipërme, Emily si lë vend imagjinatës

Kjo nuk është hera e parë kur Emily shfaqet e zhveshur.

Bukuroshja ruse, Emily Ratajkowski është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet më të frekuentuara sociale, shkruan lajmi.net.

Në atë Instagram numëron mbi 21 milionë fansa për të cilët nuk ngurron të sjell imazhe dhe video provokuese.

E zhveshur në pjesën e sipërme, janë fotot që ndau me ndjekësit së fundmi, ku duket tejet joshëse dhe sensuale.

Emily shquhet për format trupore bombastike, për të cilat komentohet vazhdimisht nga publiku.