Fjalë Kyçe

Afërdita Demaku publikon foto me bashkëshortin e saj

Afërdita Demaku publikon foto me bashkëshortin e saj

Këngëtarja shqiptare Afërdita Demaku ka ndarë një foto me bashkëshortin e saj.

Afërdita, rrallë herë ndan imazhe me burrin,njëkohësisht dhe familjaret.

Së fundi, në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ajo ka postuar një foto me bashkëshortin, shkruan Gb.

Çifti, kanë qenë të ftuar në një dasmë.