Fjalë Kyçe

Edhe këtë herë Enca në fokus ka asetet e bujshme trupore

Edhe këtë herë Enca në fokus ka asetet e bujshme trupore

Nuk ndalet së provokuari në rrjete sociale.

Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia nuk heziton të publikojë imazhe dhe video të ndryshme për ndjekësit e saj, shkruan lajmi.net.

Për çka përflitet më së shumti janë asetet e saja trupore, me të cilat provokon mjaft shpesh në Instagram.

E tillë shfaqet edhe në fotografinë e fundit teksa nxjerr komplet gjoksin ku lirshëm mund të thuhet se nuk lë vend as për imagjinatë.

Haxhia pëlqehet mjaft shumë edhe për projektet muzikore, e kënga e fundit mbetet “Kujt po i han”, në duet me Don Phenom.

https://www.instagram.com/p/BrVTcGcgeAP/?utm_source=ig_embed